We use cookies to personalize content and ads, to provide social media features and to analyze our traffic, as described in our
Privacy Policy
.
OK
SAT MAR 9 at 8:15PM
Division.
DOCS
1
BANDITS HC
3
FINAL
SAT MAR 9 at 9:35PM
Division.
LODGE
0
FIRE ANTS
6
FINAL
SUN MAR 10 at 8:00PM
Division.
TITANS
1
BULLDOGS
7
FINAL
SUN MAR 10 at 8:10PM
Division.
JACKALOPES2
5
OLD DUCKS
2
FINAL
SUN MAR 10 at 8:45PM
Division.
ADMIRALS
1
PUCK HOGS
3
FINAL
SUN MAR 10 at 8:45PM
Division.
BUSHWD2
2
DISCIPLES2
3
FINAL
SUN MAR 10 at 9:00PM
Division.
MUTINY
3
STORM
6
FINAL
SUN MAR 10 at 9:20PM
Division.
FCATS
2
H-K JUNIORS
7
FINAL
SUN MAR 10 at 9:40PM
Division.
R-RUNNERS
6
THUNDER
1
FINAL
SUN MAR 10 at 10:05PM
Division.
LONGSHOTS
4
CLAMS
12
FINAL
SUN MAR 10 at 10:15PM
Division.
BANGERS
6
BREWINS
0
FINAL
MON MAR 11 at 8:50PM
INVADERS
Division.
GHOSTPIRATES
Division.
MAP
MON MAR 11 at 9:50PM
Division.
CRUNCH
2
H-K MIDS
1
FINAL
MON MAR 11 at 10:00PM
Division.
SHAMROCKS
4
WHALERS
0
FINAL
MON MAR 11 at 10:20PM
Division.
COBRA KAI
1
MUSTANGS
4
FINAL
TUE MAR 12 at 9:45PM
Division.
OUTLAWS
2
JACKALOPES I
2
FINAL
TUE MAR 12 at 10:00PM
Division.
JACKALOPES3
3
THUNDER
0
FINAL
WED MAR 13 at 9:40PM
Division.
PBEARS
5
BULLETS
3
FINAL
WED MAR 13 at 9:50PM
Division.
H-K ROOKIES
5
R-RUNNERS
4
FINAL
WED MAR 13 at 10:00PM
Division.
ICE MEN
5
CHIEFS
7
FINAL
WED MAR 13 at 10:15PM
Division.
HUSKIES
2
AEROS
3
FINAL/OT
THU MAR 14 at 9:30PM
Division.
BANDITS HC
1
LODGE
4
FINAL
THU MAR 14 at 9:40PM
Division.
WOLFPACK
0
DISCIPLES2
7
FINAL
SAT MAR 16 at 8:15PM
INVADERS
Division.
1
GHOSTPIRATES
Division.
8
FINAL
SAT MAR 16 at 9:35PM
Division.
DISCIPLES1
4
COBRA KAI
2
FINAL
SUN MAR 17 at 8:00PM
Division.
BUSHWOOD CC I
1
ICEHAWKS
2
FINAL
SUN MAR 17 at 8:10PM
BULLDOGS
Division.
5
FCATS
Division.
2
FINAL
SUN MAR 17 at 8:10PM
Division.
LONGSHOTS
3
ADMIRALS
4
FINAL
SUN MAR 17 at 8:45PM
Division.
BULLETS
9
HUSKIES
2
FINAL
SUN MAR 17 at 8:50PM
Division.
THE BEER
3
STORM
4
FINAL
SUN MAR 17 at 9:20PM
Division.
CLAMS
8
PUCK HOGS
0
FINAL
SUN MAR 17 at 9:40PM
DISCIPLES2
Division.
5
PBEARS
Division.
2
FINAL
SUN MAR 17 at 9:40PM
Division.
LORDS
6
BANDITS HC
10
FINAL
SUN MAR 17 at 10:05PM
Division.
AEROS
5
H-K JUNIORS
8
FINAL
MON MAR 18 at 9:10PM
Division.
FIRE ANTS
5
DOCS
0
FINAL
MON MAR 18 at 9:30PM
Division.
MUTINY
2
ICE MEN
8
FINAL
MON MAR 18 at 9:30PM
Division.
BUSHWD2
5
WHALERS
1
FINAL
TUE MAR 19 at 9:45PM
Division.
GENERALS
5
R-RUNNERS
3
FINAL
TUE MAR 19 at 10:00PM
Division.
SCORPIONS
4
JACKALOPES I
2
FINAL
WED MAR 20 at 8:40PM
Division.
MUSTANGS
4
BULLDOGS
2
FINAL
WED MAR 20 at 8:50PM
Division.
THUNDER
3
GHOSTPIRATES
2
FINAL
WED MAR 20 at 10:00PM
Division.
THE BEER
8
CHIEFS
2
FINAL
WED MAR 20 at 10:10PM
Division.
TITANS
0
COBRA KAI
7
FINAL
WED MAR 20 at 10:15PM
OLD DUCKS
Division.
2
H-K ROOKIES
Division.
0
FINAL
WED MAR 20 at 10:20PM
Division.
BREWINS
1
LONGSHOTS
5
FINAL
THU MAR 21 at 9:30PM
WOLFPACK
Division.
5
CRUNCH
Division.
3
FINAL
SAT MAR 23 at 8:15PM
Division.
H-K MIDS
0
JACKALOPES2
5
FINAL
SAT MAR 23 at 9:35PM
Division.
BANGERS
9
ADMIRALS
4
FINAL
SUN MAR 24 at 6:00PM
INVADERS
Division.
0
JACKALOPES3
Division.
6
FINAL
SUN MAR 24 at 6:00PM
Division.
CLAMS
4
BREWINS
1
FINAL
SUN MAR 24 at 6:10PM
BUSHWOOD CC I
Division.
6
DISCIPLES1
Division.
2
FINAL
SUN MAR 24 at 7:30PM
Division.
SCORPIONS
6
OUTLAWS
5
FINAL/OT
SUN MAR 24 at 7:30PM
Division.
THUNDER
3
H-K ROOKIES
4
FINAL
SUN MAR 24 at 7:40PM
Division.
BUSHWD2
1
SHAMROCKS
9
FINAL
SUN MAR 24 at 8:00PM
Division.
CRUNCH
0
OLD DUCKS
0
FINAL
SUN MAR 24 at 8:45PM
Division.
LODGE
0
DOCS
3
FINAL
SUN MAR 24 at 9:20PM
Division.
FCATS
10
PBEARS
7
FINAL
SUN MAR 24 at 10:05PM
Division.
LORDS
3
FIRE ANTS
3
FINAL
MON MAR 25 at 8:00PM
Division.
ICEHAWKS
1
JACKALOPES I
4
FINAL
MON MAR 25 at 8:10PM
Division.
WHALERS
5
WOLFPACK
8
FINAL
MON MAR 25 at 9:30PM
Division.
H-K JUNIORS
2
HUSKIES
0
FINAL
MON MAR 25 at 9:40PM
Division.
BULLETS
7
AEROS
4
FINAL
MON MAR 25 at 9:40PM
Division.
ICE MEN
9
CHIEFS
1
FINAL
TUE MAR 26 at 8:30PM
Division.
BANDITS HC
3
LORDS
2
FINAL
TUE MAR 26 at 10:00PM
Division.
JACKALOPES3
2
GENERALS
1
FINAL
TUE MAR 26 at 10:00PM
Division.
ADMIRALS
5
LONGSHOTS
5
FINAL
WED MAR 27 at 8:00PM
Division.
PUCK HOGS
5
BANGERS
6
FINAL
WED MAR 27 at 9:30PM
Division.
AEROS
2
H-K JUNIORS
3
FINAL
WED MAR 27 at 9:40PM
Division.
DISCIPLES1
3
MUSTANGS
1
FINAL
WED MAR 27 at 9:50PM
INVADERS
Division.
2
R-RUNNERS
Division.
8
FINAL
WED MAR 27 at 10:15PM
Division.
JACKALOPES2
1
H-K MIDS
0
FINAL
THU MAR 28 at 8:10PM
Division.
ICE MEN
7
MUTINY
6
FINAL/OT
THU MAR 28 at 9:30PM
Division.
BULLETS
1
FCATS
10
FINAL
THU MAR 28 at 9:40PM
Division.
JACKALOPES I
3
OUTLAWS
0
FINAL
MON APR 1 at 8:00PM
Division.
FCATS
3
H-K JUNIORS
2
FINAL/OT
MON APR 1 at 9:10PM
Division.
ICE MEN
7
STORM
5
FINAL
MON APR 1 at 9:30PM
Division.
JACKALOPES I
1
SCORPIONS
2
FINAL
MON APR 1 at 9:40PM
Division.
AEROS
6
BULLETS
3
FINAL
TUE APR 2 at 9:10PM
INVADERS
Division.
2
GHOSTPIRATES
Division.
6
FINAL
TUE APR 2 at 9:45PM
Division.
SHAMROCKS
1
DISCIPLES2
1
FINAL
WED APR 3 at 8:00PM
Division.
JACKALOPES I
5
OUTLAWS
3
FINAL
WED APR 3 at 9:30PM
Division.
AEROS
1
H-K JUNIORS
6
FINAL
WED APR 3 at 9:40PM
Division.
CRUNCH
1
JACKALOPES2
0
FINAL
THU APR 4 at 9:10PM
Division.
MUTINY
6
STORM
9
FINAL
SUN APR 7 at 6:00PM
Division.
JACKALOPES I
2
SCORPIONS
1
FINAL
SUN APR 7 at 6:00PM
INVADERS
Division.
0
JACKALOPES3
Division.
7
FINAL
SUN APR 7 at 6:10PM
Division.
LONGSHOTS
0
CLAMS
4
FINAL
SUN APR 7 at 7:30PM
Division.
FCATS
2
H-K JUNIORS
1
FINAL
SUN APR 7 at 7:30PM
Division.
FIRE ANTS
0
LODGE
1
FINAL
SUN APR 7 at 7:40PM
Division.
BREWINS
6
BANGERS
4
FINAL
SUN APR 7 at 9:00PM
Division.
ICE MEN
6
STORM
4
FINAL
SUN APR 7 at 9:00PM
Division.
WHALERS
0
SHAMROCKS
7
FINAL
MON APR 8 at 8:00PM
Division.
CRUNCH
4
JACKALOPES2
1
FINAL
MON APR 8 at 9:10PM
Division.
R-RUNNERS
1
H-K ROOKIES
3
FINAL
MON APR 8 at 9:30PM
Division.
THUNDER
3
GENERALS
5
FINAL
MON APR 8 at 9:40PM
Division.
COBRA KAI
1
DISCIPLES1
3
FINAL
WED APR 10 at 9:10PM
INVADERS
Division.
2
GHOSTPIRATES
Division.
4
FINAL
WED APR 10 at 9:20PM
Division.
SHAMROCKS
0
DISCIPLES2
1
FINAL
WED APR 10 at 9:50PM
Division.
LODGE
2
BANDITS HC
5
FINAL
SUN APR 14 at 6:10PM
Division.
DISCIPLES1
2
MUSTANGS
5
FINAL
SUN APR 14 at 6:40PM
Division.
R-RUNNERS
3
THUNDER
4
FINAL/OT
SUN APR 14 at 7:10PM
Division.
BREWINS
3
CLAMS
5
FINAL
SUN APR 14 at 7:40PM
Division.
WHALERS
1
SHAMROCKS
5
FINAL
SUN APR 14 at 8:10PM
Division.
GENERALS
3
H-K ROOKIES
0
FINAL
SUN APR 14 at 8:40PM
Division.
LONGSHOTS
1
BANGERS
5
FINAL
MON APR 15 at 8:00PM
Division.
FIRE ANTS
1
LODGE
4
FINAL
MON APR 15 at 8:10PM
Division.
JACKALOPES I
1
SCORPIONS
4
FINAL
MON APR 15 at 9:30PM
INVADERS
Division.
13
ROADRUNNERS II
5
FINAL
TUE APR 16 at 10:00PM
Division.
BREWINS
6
BANGERS
3
FINAL
WED APR 17 at 9:10PM
Division.
LODGE
3
BANDITS HC
7
FINAL
WED APR 17 at 10:00PM
Division.
THUNDER
4
H-K ROOKIES
8
FINAL
WED APR 17 at 10:00PM
Division.
COBRA KAI
0
DISCIPLES1
5
FINAL
THU APR 18 at 9:10PM
Division.
SHAMROCKS
2
DISCIPLES2
1
FINAL/SO
SUN APR 21 at 6:40PM
Division.
BREWINS
3
CLAMS
4
FINAL
SUN APR 21 at 7:00PM
INVADERS
Division.
4
CHEVY CHASE
6
FINAL
SUN APR 21 at 8:10PM
Division.
GENERALS
4
H-K ROOKIES
1
FINAL
SUN APR 21 at 8:30PM
Division.
DISCIPLES1
2
MUSTANGS
3
FINAL
SUN APR 21 at 10:00PM
Division.
SHAMROCKS
3
DISCIPLES2
2
FINAL
Menu
HOME
REGISTRATION
FALL/WINTER
Boston
Calgary
Chicago
Cleveland
Detroit
New Jersey
New York
St. Louis
Vancouver
Washington, DC
SPRING/SUMMER
Boston
Calgary
Chicago
Cleveland
Detroit
New Jersey
New York (Spring)
New York (Summer)
St. Louis
Washington, DC (Spring)
Washington, DC (Summer)
TOURNAMENTS
Information
Amsterdam
Atlantic City
Hershey
Rockville
Toronto
Las Vegas
Calgary
CHAMPIONSHIPS
HOCKEY SCHOOL
CONTACT US
Washington, DC
Home
Standings
Schedules
Today's Scores
Scoring Leaders
Special Teams
Teams
Additional Links
Home
Standings
Schedules
Today's Scores
Scoring Leaders
Special Teams
Teams
Player Search
Events
Calendar
News
Notice Board
Photo Album
Videos
Location Maps
Downloads
JERSEYS by JONCO
HNA Championships
Tournaments
Beginner Hockey School
Contact Us
Administrator Login
HEADLINES
No headlines to display.
VIDEOS
2008-01-03
Original HNA Television Commercial - Circa 1980's
2015-10-07
HNA Documentary
2014-08-19
Coaching the Minors Samuel L Jackson as Youth Ho...
MORE VIDEOS
2024-25 Winter League
2023-24 Winter League
2022-23 Winter League
2021-22 Winter League
2020-21 Winter League
2019-20 Winter League
2018-19 Winter League
2017-18 Winter League
2016-17 Winter League
2015-16 Winter League
2014-15 Winter League
2013-14 Winter League
2012-13 Winter League
2011-2012 Winter League
2010-2011 Winter League
2009-2010 Winter League
2008-2009 Winter League
2007-2008 Winter League
2006-2007 Winter League
2005-2006 Winter League
» Division B
Chiefs
Ice Men
Mutiny
Storm
The Beer
» Division C1
Bandits HC
Fighting Docs
Fire Ants
Lodge
Lords
» Division C2
Admirals
Bangers
Brewins
Clams
Long Shots I
Puck Hogs
» Division C3
Bushwood CC I
Ice Hawks
Jackalopes I
Outlaws
Scorpions
» Division C4
Bulldogs
Cobra Kai
Long Shots II
Mustangs
Titans
» Division D1
Aeros
Bullets
Firecats
H-K Juniors
Huskies
Polar Bears
» Division D2
Bushwood CC II
Disciples
Shamrocks
Whalers
Wolf Pack
» Division D3
Crunch
H-K Mids
Jackalopes II
Mighty Old Ducks
» Division D4
Generals
Ghost Pirates
H-K Rookies
Jackalopes III
Roadrunners
Thunder
» Division D5 - Instruction
Invaders
» Evaluation
Aces
Snapperheads
Birchard, K.
Brandt, D.
Cook, N.
Fan, S.
Fan, Z.
Geisbert, A.
Goalie, S.
Haslam, A.
Kelpeis, D.
Larrance, R.
Lee, E.
Lucas, D.
Maclennen, D.
Martindill, S.
McGeever, D.
Pena, C.
Pham, C.
Pollard, C.
Roskosky, C.
Russ, A.
Salb, D.
Salb, T.
Syverson, J.
Vasile, T.
Zhang, E.
#4
CHI PHAM
PLAYER BIO
Team
Outlaws
Hometown
-
Shoots
-
Date of birth
-
Paid Status
-
Statistics
Game Log
Trends
© 2024, HOCKEY NORTH AMERICA. ALL RIGHTS RESERVED.
Design, Hosting,
Online Registration
& Administration Tools By:
Powered By:
ADMIN LOGIN