Time/Result | # | Date | Away | Home | Location | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | - | Dec. 6, 2023 @ 4:00 PM |
Handsworth HAN
WEST |
31 |
Argyle ARG
EAST |
70 | Argyle |
EX |
|||
- | - | Dec. 6, 2023 @ 4:00 PM |
West Vancouver WES
WEST |
57 |
Sutherland SUT
EAST |
17 | Sutherland |
EX |
|||
- | - | Dec. 6, 2023 @ 5:30 PM |
Elphinstone ELP
EAST |
30 |
Sentinel SEN
WEST |
69 | Sentinel |
EX |
|||
- | - | Dec. 6, 2023 @ 5:30 PM |
STA STA
WEST |
53 |
Seycove SEY
EAST |
26 | Seycove |
EX |
|||
- | - | Dec. 6, 2023 @ 5:30 PM |
Chatelech CHA
EAST |
40 |
Rockridge ROC
WEST |
44 | Rockridge |
EX |
|||
- | - | Dec. 11, 2023 @ 4:00 PM |
STA STA
WEST |
33 |
Argyle ARG
EAST |
73 | Argyle |
EX |
|||
- | - | Dec. 11, 2023 @ 4:00 PM |
Seycove SEY
EAST |
37 |
Sentinel SEN
WEST |
47 | Sentinel |
EX |
|||
- | - | Dec. 11, 2023 @ 4:00 PM |
Sutherland SUT
EAST |
10 |
Handsworth HAN
WEST |
50 | Handsworth |
EX |
|||
- | - | Dec. 11, 2023 @ 4:00 PM |
Collingwood COL
WEST |
48 |
Windsor WIN
EAST |
46 | Windsor |
EX |
|||
- | - | Dec. 11, 2023 @ 4:45 PM |
Elphinstone ELP
EAST |
23 |
Rockridge ROC
WEST |
63 | Rockridge |
EX |
|||
- | - | Dec. 11, 2023 @ 4:00 PM |
Carson Graham CAR
EAST |
46 |
West Vancouver WES
WEST |
34 | West Vancouver Secondary |
EX |
|||
- | - | Dec. 18, 2023 @ 4:00 PM |
Carson Graham CAR
EAST |
59 |
Elphinstone ELP
EAST |
19 | Elphinstone |
RS |
|||
- | - | Dec. 18, 2023 @ 4:00 PM |
Argyle ARG
EAST |
58 |
Seycove SEY
EAST |
37 | Seycove |
RS |
|||
- | - | Dec. 18, 2023 @ 4:00 PM |
Handsworth HAN
WEST |
48 |
STA STA
WEST |
30 | STA |
RS |
|||
- | - | Dec. 18, 2023 @ 4:00 PM |
Collingwood COL
WEST |
37 |
Rockridge ROC
WEST |
44 | Rockridge |
RS |
|||
- | - | Dec. 18, 2023 @ 5:30 PM |
West Vancouver WES
WEST |
50 |
Sentinel SEN
WEST |
42 | Sentinel |
RS |
|||
- | - | Dec. 20, 2023 @ 4:15 PM |
Sutherland SUT
EAST |
28 |
Chatelech CHA
EAST |
50 | Chatelech |
RS |
|||
- | - | Jan. 8, 2024 @ 4:00 PM |
Sutherland SUT
EAST |
27 |
Carson Graham CAR
EAST |
67 | Carson Graham |
RS |
|||
- | - | Jan. 8, 2024 @ 4:15 PM |
Windsor WIN
EAST |
22 |
Chatelech CHA
EAST |
39 | Chatelech |
RS |
|||
- | - | Jan. 8, 2024 @ 5:15 PM |
Elphinstone ELP
EAST |
24 |
Argyle ARG
EAST |
64 | Argyle |
RS |
|||
- | - | Jan. 10, 2024 @ 4:00 PM |
Windsor WIN
EAST |
40 |
Sutherland SUT
EAST |
16 | Sutherland |
RS |
|||
- | - | Jan. 10, 2024 @ 5:00 PM |
Sentinel SEN
WEST |
39 |
STA STA
WEST |
35 | STA |
RS |
|||
- | - | Jan. 10, 2024 @ 5:30 PM |
Seycove SEY
EAST |
53 |
Elphinstone ELP
EAST |
22 | Elphinstone |
RS |
|||
- | - | Jan. 10, 2024 @ 5:30 PM |
Rockridge ROC
WEST |
47 |
Handsworth HAN
WEST |
35 | Handsworth |
RS |
|||
- | - | Jan. 15, 2024 @ 4:00 PM |
Windsor WIN
EAST |
21 |
Argyle ARG
EAST |
61 | Argyle |
RS |
|||
- | - | Jan. 15, 2024 @ 4:00 PM |
Seycove SEY
EAST |
25 |
Carson Graham CAR
EAST |
65 | Carson Graham |
RS |
|||
- | - | Jan. 15, 2024 @ 5:15 PM |
Elphinstone ELP
EAST |
31 |
Sutherland SUT
EAST |
40 | Sutherland |
RS |
|||
- | - | Jan. 22, 2024 @ 4:00 PM |
Sentinel SEN
WEST |
27 |
Handsworth HAN
WEST |
40 | Handsworth |
RS |
|||
- | - | Jan. 22, 2024 @ 4:00 PM |
Carson Graham CAR
EAST |
37 |
Argyle ARG
EAST |
72 | Argyle |
RS |
|||
- | - | Jan. 22, 2024 @ 5:15 PM |
Chatelech CHA
EAST |
44 |
Seycove SEY
EAST |
38 | Seycove |
RS |
|||
- | - | Jan. 22, 2024 @ 5:15 PM |
Elphinstone ELP
EAST |
30 |
Windsor WIN
EAST |
87 | Windsor |
RS |
|||
- | - | Jan. 22, 2024 @ 5:30 PM |
Rockridge ROC
WEST |
44 |
West Vancouver WES
WEST |
41 | West Vancouver Secondary |
RS |
|||
- | - | Jan. 23, 2024 @ 7:15 PM |
Sentinel SEN
WEST |
45 |
Collingwood COL
WEST |
47 | Collingwood |
RS |
|||
- | - | Jan. 24, 2024 @ 4:00 PM |
Carson Graham CAR
EAST |
59 |
Windsor WIN
EAST |
27 | Windsor |
RS |
|||
- | - | Jan. 24, 2024 @ 5:30 PM |
Sutherland SUT
EAST |
30 |
Seycove SEY
EAST |
58 | Seycove |
RS |
|||
- | - | Jan. 24, 2024 @ 5:30 PM |
Chatelech CHA
EAST |
51 |
Elphinstone ELP
EAST |
43 | Elphinstone |
RS |
|||
- | - | Jan. 24, 2024 @ 5:30 PM |
Collingwood COL
WEST |
37 |
West Vancouver WES
WEST |
35 | West Vancouver Secondary |
RS |
|||
- | - | Jan. 29, 2024 @ 4:00 PM |
Argyle ARG
EAST |
58 |
Sutherland SUT
EAST |
18 | Sutherland |
RS |
|||
- | - | Jan. 29, 2024 @ 5:15 PM |
Chatelech CHA
EAST |
33 |
Carson Graham CAR
EAST |
70 | Carson Graham |
RS |
|||
- | - | Jan. 29, 2024 @ 5:30 PM |
West Vancouver WES
WEST |
48 |
Handsworth HAN
WEST |
20 | Handsworth |
RS |
|||
- | - | Jan. 29, 2024 @ 5:30 PM |
STA STA
WEST |
43 |
Collingwood COL
WEST |
42 | Collingwood |
RS |
|||
- | - | Jan. 29, 2024 @ 5:30 PM |
Seycove SEY
EAST |
39 |
Windsor WIN
EAST |
42 | Windsor |
RS |
|||
- | - | Jan. 30, 2024 @ 5:30 PM |
Rockridge ROC
WEST |
29 |
STA STA
WEST |
40 | Rockridge |
RS |
|||
- | - | Jan. 31, 2024 @ 4:00 PM |
West Vancouver WES
WEST |
44 |
STA STA
WEST |
18 | STA |
RS |
|||
- | - | Jan. 31, 2024 @ 4:15 PM |
Argyle ARG
EAST |
57 |
Chatelech CHA
EAST |
28 | Chatelech |
RS |
|||
- | - | Jan. 31, 2024 @ 5:30 PM |
Handsworth HAN
WEST |
53 |
Collingwood COL
WEST |
50 | Collingwood |
RS |
|||
RR won, score not reported yet. | |||||||||||
- | - | Jan. 31, 2024 @ 5:30 PM |
Sentinel SEN
WEST |
47 |
Rockridge ROC
WEST |
55 | Rockridge |
RS |
|||
Game 1: Loser Eliminated | |||||||||||
- | Game 1 | Feb. 5, 2024 @ 4:00 PM |
Collingwood(West #4)
WEST |
27 |
Argyle (East #1)
EAST |
67 | Argyle |
PO |
|||
Game 2: Loser Eliminated | |||||||||||
- | Game 2 | Feb. 5, 2024 @ 4:00 PM |
Handsworth (West #3)
WEST |
31 |
Carson (East #2)
EAST |
48 | Carson Graham |
PO |
|||
Game 3: Loser Eliminated | |||||||||||
- | Game 3 | Feb. 5, 2024 @ 5:30 PM |
Windsor (East #4)
EAST |
37 |
Rockridge (West #1)
WEST |
51 | Rockridge |
PO |
|||
Game 4: Loser Eliminated | |||||||||||
- | Game 4 | Feb. 5, 2024 @ 5:30 PM |
Chatelech (East #3)
EAST |
28 |
West Van (West #2)
WEST |
53 | West Vancouver Secondary |
PO |
|||
"B" Cup Semi Final | |||||||||||
- | - | Feb. 7, 2024 @ 3:45 PM |
Windsor WIN
EAST |
32 |
Handsworth HAN
WEST |
51 | STA |
EX |
|||
Game 5: Semi Final | |||||||||||
- | Game 5 | Feb. 7, 2024 @ 4:00 PM | West Vancouver WES | 33 | Argyle ARG | 70 | Argyle |
PO |
|||
"B" Cup Semi Final | |||||||||||
- | - | Feb. 7, 2024 @ 5:15 PM |
Chatelech CHA
EAST |
40 |
STA STA
WEST |
55 | STA |
EX |
|||
Game 6: Semi Final | |||||||||||
- | Game 6 | Feb. 7, 2024 @ 5:30 PM |
Carson Graham CAR
EAST |
48 | Rockridge ROC | 36 | Argyle |
PO |
|||
Game 7: Consolation Final | |||||||||||
- | Game 7 | Feb. 12, 2024 @ 4:00 PM |
West Vancouver WES
WEST |
56 |
Rockridge ROC
WEST |
49 | Rockridge |
PO |
|||
Game 8: NSSSAA FINAL | |||||||||||
- | Game 8 | Feb. 12, 2024 @ 4:00 PM |
Carson Graham CAR
EAST |
41 |
Argyle ARG
EAST |
60 | Argyle |
PO |
|||
- | - | Feb. 13, 2024 @ 3:45 PM |
Handsworth HAN
WEST |
33 |
STA STA
WEST |
41 | STA |
EX |
|||
- | - | Feb. 13, 2024 @ 5:15 PM |
Chatelech CHA
EAST |
32 |
Windsor WIN
EAST |
40 | STA |
EX |